Mevcut açık artırmalar

 
 
e-İHALE - DRD Filo DERİNDERE
 
   
 
 

Autorola.com.tr hakkında

Satış yapmadan önce     Açık artırma hakkında     Açık artırmadan sonra    
   
 

Şirket aracımız için ödeme alacağımızı Autorola.com.tr nasıl garanti eder?

Autorola.com.tr sadece şahsen onaylanmış üyeler ile işbirliği yapar.

Şirket aracınızın açıklamaları doğru şekilde verildiği sürece, Autorola.com.tr üyesi onaylanmış alıcıları açık artırma fiyatını daima öderler (Açık artırma şartları ve koşullarına bakın)

Diğer "açık artırma şirketleri" gibi, Autorola.com.tr sitesinin rolü sadece araçların satın alınmasına ve satılmasına aracılık etmektir. Dolayısıyla Autorola.com.tr bir şirket aracının satışında anlaşmaya taraf değildir. Autorola.com.tr alıcı ya da satıcı olarak hareket etmez. Bu da Autorola.com.tr sitesinden daima tarafsız tavsiyeler alabilmenizi temin eder.

Satılan bir şirket aracı ile ilgili tüm faktörler bu nedenle sadece alıcı ile satıcı arasındaki bir konudur.

Rollerin bu şekilde açıkça ayrılması düzgün bir şekilde işlemektedir ve sonuç olarak her geçen gün daha fazla Türkiye'de faaliyet gösteren şirketler, araçlarını açık artırmada satmayı tercih etmektedir.

Bir şirket aracını bir alıcı üyeye sattığınızda, üye genellikle aracı toptan satış pazarında yer alan bir başka alıcıya ya da müşteriye satar. Autorola.com.tr üzerinden satış yaptığınızda, doğrudan aracınıza ihtiyaç duyan üyeye satış yapmış olur, aracıdan kaynaklanacak masraflardan kurtulursunuz!   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr