Mevcut açık artırmalar

 
   
 
 

Autorola.com.tr hakkında

Satış yapmadan önce     Açık artırma hakkında     Açık artırmadan sonra    
   
 

Şirket aracımızı satmak için neden Autorola.com.tr sitesini tercih etmeliyiz?

Autorola.com.tr yoluyla satış yapmanın birçok avantajı vardır.

Autorola.com.tr çok sayıda üyesi için haftada iki açık artırma düzenler, böylece aracınız hızlı bir şekilde pazardaki en iyi fiyata satılır. Birkaç gün içinde, şirket aracınız için en yüksek fiyatı ödemek isteyen üyeyi bulursunuz.

Aracınızı Autorola.com.tr yoluyla satarken, herhangi bir garanti zorunluluğunuz yoktur ve araç hakkında doğru bir açıklama sunmanız için ücretsiz danışmanlık hizmetimizi de kullanabilirsiniz.

Son olarak, alıcı (açık artırma sona erdikten sonra bir hafta içinde) şirket aracınızı teslim almak için size gelir. Bu hizmet size, aracın taban fiyatına göre TL 375 (+KDV) başlayan fiyatlarla ücretlendirilir.

Aracınızı satmanın daha kolay ve daha iyi bir yöntemi yoktur ve şirket aracınızın satılamaması gibi olasılığı düşük bir durumda, herhangi bir komisyon ödemezsiniz - Satış yoksa, Ücret de yok!

İşinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, Autorola.com.tr sitesinin şirket araçlarınızın satışı için tüm sorumluluğu almasına izin verin. Sadece Toplam Hizmet seçimi yapın, ardından Autorola.com.tr sitesinden bir şirket temsilcisi sizi ziyaret edecek ve aracınızın durumunu belgeleyecektir. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr