Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Açık artırmadan sonra

Satış yapmadan önce     Açık artırma hakkında         
   
 

Şirket aracımızı açık artırmaya koyduk ancak satılmadı, bundan sonra ne yapmamızı önerirsiniz?

Şirket aracınızı açık artırmaya tekrar kaydederken daha düşük bir taban fiyat belirlemenizi öneririz. Açık artırmaya tekrar aynı taban fiyat ile kayıt yapmamanızı öneririz.

Deneyimlerimize göre:
  1. Taban fiyat ne kadar düşük olursa, alıcıların ilgisi o kadar yüksek olur, çünkü avantajlı fiyatla bir aracı satın alma şansı daha yüksektir. Aracı avantajlı fiyattan almak isteyen alıcıların ilgisi teklif hareketliliğini artırır.
  2. Genel olarak, elde edilen en iyi fiyatlar, araçların açık artırmaya ilk kez kaydedildiğinde gerçekleşir. Taban fiyat gerçekçi olmadığında, alıcılar ilk seferde satılmayan araçlara tekrar tekrar teklif vererek zaman kaybetmek istemezler.
Bu nedenle, bir aracı tekrar kaydederken taban fiyatı düşürmek son derece önemlidir. Üyeler taban fiyatın düşürüldüğü konusunda bilgilendirilirler, bu da yeniden teklif vermelerine neden olabilir.

Eğer şirket aracınızın fotoğrafları yoksa, önerimiz araç açıklamanıza fotoğraf eklemenizdir. Bir çizik veya göçük gibi bir kusur belirttiğinizde, bu kusurun fotoğrafını da sunmak iyi bir fikirdir. Aracın kusurlarının fotoğrafları teklif verenlere aracın genel durumu hakkında eksiksiz bir görüş sağlar. Kusurların fotoğraflarının yer aldığı dürüst bir açıklama, net olmayan bir açıklamaya kıyasla daha yüksek bir satış fiyatına ulaşılmasını sağlar.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr