Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Açık artırma hakkında

Satış yapmadan önce     Açık artırmadan sonra         
   
 

Autorola.com.tr şirket aracımızı açık artırmaya kaydetmeyi reddedebilir mi?

Evet, Autorola.com.tr aracınızı gerçek dışı bir taban fiyat ile kaydettiğinizi düşünürse veya Autorola.com.tr aracınızın açıklamalarının hatalı olduğunu düşünürse bu durum söz konusu olabilir.

Aracınızı satmak istemiyor, ancak sadece sizinki gibi bir aracın açık artırmada ne alacağını bilmek istiyorsanız, istediğiniz zaman Autorola.com.tr üzerinden bir fiyat değerlendirmesi alabilirsiniz.

Aracınız reddedilirse, sadece Autorola.com.tr ile görüştükten ve açıklamanız ile taban fiyatınızı düzenledikten sonra daha sonraki bir açık artırmaya kaydolabilirsiniz.

Doğru bir taban fiyat, şirket aracınızı başarılı bir şekilde satmak için en iyi dayanak noktasıdır. Doğru bir taban fiyat aynı zamanda üyelerin Autorola.com.tr üzerinden satın alma ilgisini canlı tutar, bu da tüm satıcıların olduğu gibi sizin de yararınızadır.

Toplam Hizmet seçeneği ile kaydedilen bir araç asla reddedilmez, çünkü zaten açıklamalar araç uzmanlarımızdan biri tarafından yapılmıştır.

İşinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, Autorola.com.tr sitesinin şirket araçlarınızın satışı için tüm sorumluluğu almasına izin verin. Sadece
Toplam Hizmet seçimi yapın, ardından Autorola.com.tr sitesinden bir şirket temsilcisi sizi ziyaret edecek ve aracınızın durumunu belgeleyecektir. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr