Mevcut açık artırmalar

 
   
 
 

Açık artırma hakkında

Satış yapmadan önce     Açık artırmadan sonra         
   
 

Açık artırma nasıl çalışıyor?

Autorola.com.tr çok sayıdaki kayıtlı üye arasında, şirket aracınız için en yüksek fiyatı vermeyi isteyen üyeyi bulur. Şirket aracınız birkaç gün içinde satılabilir - sadece şirket aracınız Autorola.com.tr aracılığıyla satıldığında komisyon ödersiniz - Satış yoksa, ücret de yok! Tek yapmanız gereken kullanıcı dostu açıklama formumuzu doldurmak ve taban fiyatını belirlemektir.

Taban fiyatı sadece siz bilirsiniz. Üyeler bir teklif verdiklerinde, tekliflerinin taban fiyatının üzerinde veya altında olduğuna dair bilgilendirilir - böylece tekliflerini artırıp artırmama kararı vermelerine olanak sağlanır.

Bir üye taban fiyat üzerinde bir teklif verirse, aracı etkin olarak almış olur ancak bu durum bir başka üyenin daha yüksek bir teklif vermesine kadar sürer. Böylece aracın açık artırmada mümkün olan en yüksek fiyata satılacağından emin olursunuz.

Bir üye bir başka üyeden daha yüksek bir teklif verirse, birinci üye otomatik olarak bilgilendirilir ve tekrar teklif vermek isteyip istemediğine karar verebilir.

Böylece, açık artırma aracınız için en en yüksek pazar fiyatını almanızı sağlar - en yüksek fiyatı ödemek isteyen alıcıyı otomatik olarak bulabilirsiniz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr