Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Açık artırma hakkında

Satış yapmadan önce     Açık artırmadan sonra         
   
 

En yüksek pazar fiyatını alacağımdan emin olabilir miyim?

Autorola.com.tr, çok sayıda üyeden oluşan alıcılar ağı ile sürekli olarak yeni araçlar aramaktadır. Bu üyeler ihtiyaç duydukları araçları satın almak adına birbirlerinin tekliflerini geçmek için çalışır, böylece şirket aracınızın en yüksek pazar değerine satılması sağlanır.
Bunun anlamı en iyi fiyattan hızlı ve etkili bir satıştır.

Aracınız için yerel alıcıdan bir teklif almışsanız, bu teklifin bir koşula bağlı olup olmadığının farkında olmanız gerekir - anlaşmayı tamamlamak için takas yolu ile işlem beklenmiyor mu? Eğer takas yapmanız bekleniyorsa, bunu iyi düşünün... eski aracınız için aldığınız yüksek fiyat genellikle yeni aracın fiyatına yansıyarak daha yüksek fiyata satılmasına neden olur! Ayrıca, her zaman gerçekten istediğiniz aracı bulamazsınız ve kendinizi satıcının ürün çeşitleriyle sınırlandırmanız gerekir.

Tekli satıştaki fiyat takas fiyatıyla karşılaştırılamaz. Bir aracı takassız satın alırsanız, genellikle satıcının eski aracınız için vereceği fiyat farkına eşdeğerde bir iskonto alabilirsiniz.

Aracınıza teklif geldikçe size düzenli e-postalar göndeririz. Böylece açık artırmadaki şirket aracınızın durumundan sürekli haberdar olursunuz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr