Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Açık artırma hakkında

Satış yapmadan önce     Açık artırmadan sonra         
   
 

Şirket aracımızı kaydetmekle ne gibi avantajlar kazanırız?

En temel faydası satan için de alan için de en uygun fiyatı sunmasıdır. En yüksek fiyatı veren üyeyi bulmak için şehir şehir gezmek zorunda kalmazsınız. Çok sayıda onaylı üye ile size şirket aracınız için en yüksek fiyatı verecek alıcıyı bulacaksınız.

Bir aracın açık artırmaya kaydettirilmesi ücretsizdir ve sadece aracınız Autorola.com.tr aracılığıyla satıldığında ödeme yaparsınız - Satış yoksa, ücret de yok! Autorola.com.tr şirket aracınız için bir alıcı bulamazsa, sizden hiçbir ücret talep edilmez.

Kazançlarınız:
  • Şirket aracınız için en yüksek fiyat
  • Şirket araçlarınızın minimum sürede satılması
  • Şirket araçlarının zahmetsizce satışı
  • Autorola.com.tr doğru alıcıyı bulur
  • Şirket araçlarının hızlı satışı - şirket aracınız birkaç gün içinde satılabilir!
Ayrıca Autorola.com.tr ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanmak için 0 212 290 35 30 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Kayıt işlemi, taban fiyatları ve genel olarak açık artırma hakkında tavsiye alın.

İşinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, Autorola.com.tr sitesinin şirket araçlarınızın satışı için tüm sorumluluğu almasına izin verin. Sadece
Toplam Hizmet seçimi yapın, ardından Autorola.com.tr sitesinden bir şirket temsilcisi sizi ziyaret edecek ve aracınızın durumunu belgeleyecektir. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr