Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Açık artırma hakkında

Satış yapmadan önce     Açık artırmadan sonra         
   
 

Şirket aracınız hakkında neden bir açıklama girmeniz gereklidir?

Öncelikli ve en önemli nedeni, siz doğru açıklamalar vermedikçe üyelerin şirketinizin araçlarına teklif veremeyeceği ve vermeyeceği gerçeğidir.

Ayrıntılı bir araç açıklaması ilgiyi artırır ve dolayısıyla en iyi fiyatı almanızı sağlar. Üyelerimiz daima araç arayışı içindedir. Doğru ve ayrıntılı araç açıklamaları hızlı ve etkili satışlar yapma şansınızı artırır.

Ayrıca Autorola.com.tr ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ve verdiğiniz açıklamalara göre bir değerlendirme alabilirsiniz.

Alternatif olarak, Toplam Hizmet paketimizi seçme şansınız da vardır, bu hizmette Autorola.com.tr şirket araçlarınızın satışı ile ilişkili tüm işleri biz üstleniriz. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.

Not! Açıklamasını eklediğiniz bir şirket aracını açık artırmaya kaydetmeniz şart değildir. Şirket aracınızın açıklamalarını girebilir, bir değerlendirme alabilir ve ardından aracınızı hemen açık artırmaya koyma, kaydetmeden önce bekleme veya aracı açık artırmaya koymaktan vazgeçme kararı verebilirsiniz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr