Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Satış yapmadan önce

Açık artırma hakkında     Açık artırmadan sonra         
   
 

Aracın açıklamalarını doğru bir şekilde yapmamız neden önemlidir?

Önemlidir çünkü alıcılar tekliflerini yaptığınız açıklamalara göre verirler. Verdiğiniz açıklamalar teklif verme konusundaki ne kadar istekli olduklarını etkileyecektir.

Tecrübelerimize göre aracın fotoğrafları ve özellikle hata ve kusurların net fotoğrafları, fiyat üzerinde pozitif bir etkiye sahiptir, çünkü verilen açıklamaların aracın durumunu tam olarak yansıtması alıcının duyduğu güveni artırır. Aracın hem içinin hem de dışının fotoğraflarını çekmelisiniz. Örneğin bir göçüğü gösteren bir fotoğraf çektiğinizde, o artık alıcı için bilinmeyen bir faktör değildir.

Son olarak, verdiğiniz açıklamalar aracın gerçek durumuna uymazsa alıcının satışı iptal etme hakkı vardır. Açık artırma şartları ve koşullarını görüntüleyin

İşinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, Autorola.com.tr sitesinin şirket araçlarınızın satışı için tüm sorumluluğu almasına izin verin. Sadece
Toplam Hizmet seçimi yapın, ardından Autorola.com.tr sitesinden bir şirket temsilcisi sizi ziyaret edecek ve aracınızın durumunu belgeleyecektir. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr