Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Satış yapmadan önce

Açık artırma hakkında     Açık artırmadan sonra         
   
 

Bir taban fiyat ayarlamanın en iyi yöntemi nedir?

Deneyimlerimize göre:

  1. Taban fiyat ne kadar düşük olursa, alıcıların ilgisi o kadar yüksek olur, çünkü avantajlı fiyatla bir aracı satın alma şansı daha yüksektir. Aracı avantajlı fiyattan almak isteyen alıcıların ilgisi teklif hareketliliğini artırır.
  2. Genel olarak, elde edilen en iyi fiyatlar, araçların açık artırmaya ilk kez kaydedildiğinde gerçekleşir. Taban fiyat gerçekçi olmadığında, alıcılar ilk seferde satılmayan araçlara tekrar tekrar teklif vererek zaman kaybetmek istemezler.
Bu sebeple kabul edebileceğiniz taban fiyata karar vermelisiniz. Araç, açık artırmaya ilk kaydedildiğinde, satmayı düşündüğünüz fiyatı güncel fiyatlara göre hesaplamanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın! Ki Autorola.com.tr bir açık artırma platformudur, kolaylıkla, belirlediğiniz doğru taban fiyatın üstünde satış gerçekleştirmeniz mümkündür.

İşinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, Autorola.com.tr sitesinin şirket araçlarınızın satışı için tüm sorumluluğu almasına izin verin. Sadece
Toplam Hizmet seçimi yapın, ardından Autorola.com.tr sitesinden bir şirket temsilcisi sizi ziyaret edecek ve aracınızın durumunu belgeleyecektir. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr