Mevcut açık artırmalar

 
 
   
 
 

Satış yapmadan önce

Açık artırma hakkında     Açık artırmadan sonra         
   
 

Kendi taban fiyatımızı belirleyebilir miyiz?

İstediğiniz taban fiyatı siz belirlersiniz. Ancak gerçekçi olmayan bir fiyat belirlememeye dikkat etmelisiniz, aksi takdirde daha az teklif alabilir, daha düşük fiyata satmak zorunda kalabilir ya da daha kötüsü, hiç satamayabilirsiniz. Taban fiyat kabul edebileceğiniz "en düşük fiyat" olmalıdır, satmayı umut ettiğiniz nihai fiyat değil.

Deneyimlerimize göre:
  1. Taban fiyat ne kadar düşük olursa, alıcıların ilgisi o kadar yüksek olur, çünkü avantajlı fiyatla bir aracı satın alma şansı daha yüksektir. Aracı avantajlı fiyattan almak isteyen alıcıların ilgisi teklif hareketliliğini artırır
  2. Genel olarak, elde edilen en iyi fiyatlar, araçların açık artırmaya ilk kez kaydedildiğinde gerçekleşir. Taban fiyat gerçekçi olmadığında, alıcılar ilk seferde satılmayan araçlara tekrar tekrar teklif vererek zaman kaybetmek istemezler.
Bu sebeple kabul edebileceğiniz taban fiyata karar vermelisiniz. Araç, açık artırmaya ilk kaydedildiğinde, satmayı düşündüğünüz fiyatı güncel fiyatlara göre hesaplamanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın ki Autorola.com.tr bir açık artırma platformudur, kolaylıkla, belirlediğiniz doğru taban fiyatın üstünde satış gerçekleştirmeniz mümkündür.

İşinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, Autorola.com.tr sitesinin şirket sitesinin şirket araçlarınızın satışı için tüm sorumluluğu almasına izin verin. Sadece Toplam Hizmet seçimi yapın, ardından Autorola.com.tr sitesinden bir şirket temsilcisi sizi ziyaret edecek ve aracınızın durumunu belgeleyecektir. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr