Mevcut açık artırmalar

 
 
e-İHALE - DRD Filo DERİNDERE
 
   
 
 

Satış yapmadan önce

Açık artırma hakkında     Açık artırmadan sonra         
   
 

Doğru bir araç açıklaması nasıl oluşturulur?

Önemli olan, fiyatı etkileyebilecek tüm ilgili ayrıntıları sunmaktır.

Bir fotoğraf binlerce kelimeden fazlasını söyler. İyi fotoğraflar alıcı güveni oluşturur ve şirket araçlarınıza daha yüksek teklifler gelmesini sağlar. Aracın içinden ve dışından, ayrıca herhangi bir hasara, yakın çekim ile birçok fotoğraf çekmeniz önerilir.

Açıklamanın yapılması kolaydır. Aracı Autorola.com.tr sitesinin araç açıklama formunu kullanarak hızla kaydedebilirsiniz, kullanım kolaylığı düşünülerek hazırlanan açıklama formu size şirket aracınızın ayrıntılı ve doğru bir açıklamasını yapma imkanı sunar. Bunun anlamı alıcıların teklif verirken net bir açıklama almalarıdır.

Her bir bölümü doldurun, form tamamlandığında şirket aracınızın ayrıntılı bir açıklamasını sunmuş olacaksınız. İşlem sırasında satış fiyatını etkileyebilecek tüm ilgili bilgileri vermiş olacaksınız.

Aracınızı açıklamak konusunda biraz da olsa şüpheniz varsa, size önerimiz işe Autorola.com.tr sitesindeki kontrol listesini kullanarak başlamanızdır. Kontrol listesi size aracınızı birkaç dakika içinde tamamen inceleme fırsatı verir.

İşinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, Autorola.com.tr sitesinin şirket araçlarınızın satışı için tüm sorumluluğu almasına izin verin. Sadece
Toplam Hizmet seçimi yapın, ardından Autorola.com.tr sitesinden bir şirket temsilcisi sizi ziyaret edecek ve aracınızın durumunu belgeleyecektir. Toplam Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bkz.   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr